24 styczeń 2023

Włamywacz ukradł karton mleka i słoik ogórków. Grozi mu do 10 lat więzienia

zdjęcie: Włamywacz ukradł karton mleka i słoik ogórków. Grozi mu do 10 lat więzienia / pixabay/886036
Mimo, że połączenie mleka i ogórków nie jest dobrym pomysłem, to właśnie po te zapasy sięgnął 27-latek, który włamał się do jednej z piwnic w Borzytuchomiu. Mężczyzna został zatrzymany przez bytowskich dzielnicowych, którzy w jego domu odnaleźli ukradzione produkty. Ich wartość właściciel oszacował na 20 zł. Włamywacz usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za tego typu przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
REKLAMA

Bytowscy dzielnicowi otrzymali informację o kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego w Borzytuchomiu. Sprawca miał ukraść produkty spożywcze. Właściciel przekazał mundurowym, że włamywacz zniszczył zabezpieczenia w drzwiach jego piwnicy wyrywając zawias z kłódką. Po sprawdzeniu, okazało się, że sprawca ukradł karton mleka i słoik ogórków o wartości 20 zł. Funkcjonariusze szybko wytypowali sprawcę tego przestępstwa i pojechali do jego miejsca zamieszkania. W czasie przeszukania znaleźli skradzione produkty. W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał się, że to on włamał się do piwnicy i zabrał wyłącznie te dwie rzeczy.

27-latek został zatrzymany i przewieziony do bytowskiej komendy, gdzie śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Bytów
3.5°C
wschód słońca: 07:39
zachód słońca: 16:27
Koronawirus
pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bytowie

kiedy
2023-02-12 17:00
miejsce
Bytowskie Centrum Kultury, Bytów,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-21 14:00
miejsce
Bytowskie Centrum Kultury, Bytów,...
wstęp biletowany