13 grudzień 2019

Policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków i tabletki ecstasy

fot. KPP w Bytowie
Bytowscy policjanci zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma amfetaminy i marihuany oraz ponad 100 tabletek ecstasy. W związku ze sprawą zatrzymany został 30-letni mężczyzna. Śledczy w trakcie przesłuchania przedstawili mu już zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
REKLAMA

Bytowscy policjanci zdobyli informację, że 30-letni mężczyzna może posiadać narkotyki. Ustalenia te potwierdziły się podczas przeszukania. Mundurowi w trakcie czynności w mieszkaniu mężczyzny w okolicach Bytowa znaleźli łącznie ponad pół kilograma amfetaminy, marihuany oraz ponad 100 tabletek ecstasy. Środki zabezpieczono i przekazano do badań.

30-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Wobec podejrzanego prokurator zastosował dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Wkrótce mieszkaniec Bytowa za swój czyn odpowie przed sądem.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bytowie

kiedy
2020-01-26 16:00
miejsce
Bytowskie Centrum Kultury, Bytów,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-16 17:00
miejsce
Bytowskie Centrum Kultury, Bytów,...
wstęp biletowany