12 sierpień 2022

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w gminie Czarna Dąbrówka

zdjęcie: Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w gminie Czarna Dąbrówka / fot. KPP w Bytowie
Bytowscy policjanci wczoraj wyjaśniali okoliczności wypadku drogowego w Jasieniu. Jak wstępnie ustalili mundurowi, 34-letnia kierująca audi najprawdopodobniej w wyniku nieprawidłowego wykonywania skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z kierującym samochodem marki Subaru. Niestety w wyniku zdarzenia pięć osób zostało przetransportowanych do szpitala. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

W czwartek przed godziną 17 dyżurny bytowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jasień. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratunkowe. Mundurowi, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, ustalili wstępnie, że mieszkanka gminy Czarna Dąbrówka, kierując samochodem osobowym marki Audi najprawdopodobniej w wyniku niezachowania szczególnej ostrożności w trakcie skrętu w lewo, doprowadziła do zderzenia z kierującym samochodem osobowym marki Subaru. Niestety w wyniku zdarzenia pięć osób zostało przetransportowanych do szpitala, w tym dwójka dzieci w wieku 6 i 10 lat. Śledczy, pracując na miejscu, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz opisali szczegółowo uszkodzenia w pojazdach.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę za kierownicą.