16 kwiecień 2021

Policjanci pracowali na miejscu wypadku na trasie Grzmiąca – Niedarzyno

fot. KPP w Bytowie
Bytowscy policjanci wyjaśniali wczoraj okoliczności wypadku, do których doszło na trasie Grzmiąca — Niedarzyno. Mundurowi ustalili, że najprawdopodobniej kierujący bmw, w trakcie wymijania się z seatem, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń jedna osoba została przewieziona do szpitala. Mundurowi apelują o ostrożność za kierownicą.
REKLAMA

Wczoraj przed godziną 13:30 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na trasie Grzmiąca — Niedarzyno. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki BMW w trakcie wymijania się z seatem, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W związku z obrażeniami jedna osoba została przewieziona do szpitala. Mundurowi 40-letniemu kierowcy bmw zatrzymali prawo jazdy.

Śledczy, pracując na miejscu, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz opisali uszkodzenia pojazdów.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o rozwagę oraz ostrożność na drodze.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bytowie