19 listopad 2021

Nowy radiowóz marki Kia dla bytowskich policjantów

fot. KPP w Bytowie
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie otrzymali nowy radiowóz. Samochód został zakupiony ze środków Komendy Głównej Policji oraz dzięki wsparciu w kwocie ponad 60 tysięcy złotych od Gminy Parchowo, Studzienice, Borzytuchom oraz Nadleśnictwa Osusznica. Nowe auto marki Kia Sportage zostało przekazane dzielnicowym, którym umożliwi jeszcze lepszy kontakt z mieszkańcami i szybsze dotarcie na miejsce zgłaszanych interwencji.
REKLAMA

Dzisiaj przed Komendą Powiatową Policji w Bytowie nastąpiło uroczyste przekazanie policjantom nowego radiowozu. W uroczystości uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Bytowie, Zastępca Komendanta, policjanci oraz wójtowie z gminy Parchowo, Studzienice, Borzytuchom i Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Osusznica, a także kapelan bytowskich policjantów, ksiądz dziekan Krzysztof Szary.

Flotę policyjnych aut poszerzyła się o nowy oznakowany pojazd marki Kia Sportage, który będzie wykorzystywany przez dzielnicowych. Samochód został zakupiony ze środków Komendy Głównej Policji oraz dzięki wsparciu w kwocie ponad 62 500 złotych od Gminy Parchowo, Studzienice, Borzytuchom oraz Nadleśnictwa Osusznica. Radiowóz umożliwi funkcjonariuszom bytowskiej komendy szybszą reakcję na zgłoszenia i z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bytowie