5 listopad 2021

12-latka zginęła w wypadku samochodowym

fot. PAP
12-latka zginęła w wypadku samochodowym w Elblągu, przy wyjeździe z tego miasta na Węzeł Wschód. Kierowca auta, którym jechała, uderzył w słup elektryczny. Pozostali podróżujący autem o własnych siłach wyszli z samochodu.
REKLAMA

Oficer prasowy elbląskiej policji Krzysztof Nowacki poinformował PAP, że rodzina obcokrajowców jechała z Gdańska do Warszawy. "Nie wiemy co się stało, że kierowca uderzył w słup elektryczny. Na miejscu pracują służby, od ich ustaleń będzie zależało to, czy kierowca auta zostanie zatrzymany" - powiedział Nowacki.

Policjant powiedział PAP, że 12-latka zginęła na miejscu. Dziewczynka jechała z tyłu samochodu. Policja nie ujawnia, czy była przypięta pasami, czy jechała w foteliku - te okoliczności są teraz ustalane.

Pozostałe cztery osoby podróżujące samochodem, który uległ wypadkowi o własnych siłach wysiadły z auta, nic im się nie stało.

Trasa w miejscu wypadku nie jest zablokowana, występują tam utrudnienia w ruchu.(PAP)

Autorka: Joanna Kiewisz-Wojciechowska

jwo/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bytowie